wtorek, 6 marca 2012

Etui ?!?

            Jakiś czas temu, zauroczona blogiem craftoholic MOM , zakupiłam śliczne tkaniny,


              I w końcu udało mi się uszyć coś wykorzystując jedną z tkanin oraz tutorial            Etui na ipada mojego męża a dokładniej etui, które miało ale niestety nie jest tym czym miało być :(  Za mały zapas na szwy oraz nie wzięłam pod uwagę tego, że z ociepliną i podszewką to wszystko będzie grube i zmniejszy się. Nie ma żadnej siły, która sprawiłaby ze ipad zmieści się w środku.


I tym sposobem jest etui, które szuka jeszcze swojego zastosowania. 

4 komentarze:

 1. Fajne tkaniny :), tę z autkami skądś znam ;). Etui to fajny pomysł na ich wykorzystanie, może zrobić wstawki po bokach z materiału w czaszki? - poszerzy się i bedzie dobre.
  Pozdrawiam
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 2. może doszyć paseczek i będzie.... torebka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja uważam, że to może być super ochraniacz na książki, które wozimy w torebkach i czytamy w tramwajach/autobusach, w drodze do pracy! Mi się zawsze w nich zawijają rogi. Od miesięcy planuję uszyć sobie fajną okładkę materiałową uniwersalnego rozmiaru, ale myślę, że możesz w podobny sposób wykorzystać to świetne etui :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za ten link do tutoriala. Chodziłam, próbowałam i myślałam jak uszyć, aby etui było idealne. I się udało:) Dziękuję jeszcze raz:)
  Twoje etui jest śliczne, mnie czeka jeszcze wiele godzin trenowania aby wyglądało dobrze:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń